Appartement Bos en Duin 18

Appartement Bos en Duin 18 | vakantiehuis Texel | VVV Texel
Appartement Bos en Duin 18 is een vakantiehuis in de regio Texel en kun je direct boeken bij VVV Texel.
Bekijk beschikbaarheid

Appartement Bos en Duin 18

De woonkamer is voorzien van zithoek met LCD tv. Er is een eethoek. De open keuken is ingericht met koelkast, koffiezetapparaat, Nespresso, waterkoker en magnetron. Er is een slaapkamer met 2 eenpersoons boxspringbedden. De badkamer heeft een douche, wastafel en toilet. Alle vertrekken liggen op dezelfde verdieping. Dit appartement ligt op de 1e etage en heeft een balkon met uitzicht over de Texelse landerijen.

Appartement Bos en Duin 18

Van plan om een overnachting te boeken in De Dennen? Boek Appartement Bos en Duin 18; een rating van en is beschikbaar vanaf . Appartement Bos en Duin 18 is niet ver van de boot naar Texel en is meteen te reserveren via VVV Texel.

FAQ

Hoe vaak gaat de boot naar Texel?

De veerboot vertrekt elk uur vanuit Den Helder. In drukke periodes, zoals vakanties en weekenden, vaart de boot vaker. Kijk voor de actuele vertrektijden op de website van TESO.

Is de veerboot toegankelijk voor mindervaliden?

Ja, de veerboten van TESO zijn toegankelijk voor mindervaliden. Er zijn liften en aangepaste toiletten aanwezig.

Mag ik mijn huisdier meenemen op de boot?

Ja, huisdieren zijn toegestaan op de veerboot. Ze moeten wel aangelijnd zijn.

Texel Nieuws

Flinke overlast Texel: wegen overstroomd veerboot geannuleerd

De vele regenval zorgt inmiddels voor flink wat overlast op Texel. Verschillende hotels en restaurants ervaren problemen vanwege het hoge water. Korte tijd werd de veerboot uit de vaart genomen.

Boot Texel

Bron (mediastack.com)