Vakantiehuis Blom & Co

Blom & Co | vakantiehuis Texel | VVV Texel
Blom & Co is een vakantiehuis in de regio Texel en kun je direct boeken bij VVV Texel.
Bekijk beschikbaarheid

Blom & Co

De woonkamer heeft een zithoek, open haard, tv, dvd en een eethoek. De halfopen keuken is ingericht met een gasfornuis, koelkast met vriesvak, combimagnetron en vaatwasser. Op de begane grond is er een slaapkamer met tweepersoons-boxspringbed (180 x 210). De badkamer heeft een inloopdouche, wastafel en toilet. Op de bovenverdieping zijn drie slaapkamers. De grote slaapkamer heeft een tweepersoonsbed (160 x 200). De kleine slaapkamer heeft twee eenpersoonsbedden (80 x 200), dit bed kan worden opgemaakt als een tweepersoonsbed of als twee eenpersoonsbedden. De derde slaapkamer heeft één eenpersoonsbed (80 x 200). Er is een tweede badkamer met douche, wastafel en toilet, welk bereikbaar is via de eenpersoons slaapkamer. Het vakantiehuis Blom & Co is geschikt voor zes á zeven personen. Voor 7 volwassenen is het aan de krappe kant. Het is mogelijk om een peuter pakket aan te vragen, hier worden geen kosten voor in rekening gebracht. Een peuter pakket bestaan uit een campingbedje met matras (60 x 120) en een kinderstoel. Vakantiehuis Blom & Co heeft een grote, omheinde tuin. honden zijn welkom. Er is een beschut terras met windscherm. Tuinmeubilair is aanwezig.

Vakantiehuis Blom & Co beoordelingen

Op zoek naar een accommodatie in De Cocksdorp? Reserveer Blom & Co; een rating van en is beschikbaar vanaf . Blom & Co is gunstig gelegen nabij de boot naar Texel en is direct te boeken via VVV Texel.

📍 Adres Blom & Co

De Cocksdorp, Nederland

FAQ

Kan ik online een ticket kopen?

Ja, tickets zijn online te koop via de site van de TESO.

Zijn er faciliteiten aan boord van de veerboot?

Ja, aan boord zijn diverse faciliteiten zoals catering en toiletten.

Texel Nieuws

Koen Witte wordt midden in de nacht gebeld dat zijn paviljoen in brand staat : ’Eerst dacht ik aan een grap’

Koen Witte werd om half twee ’s nachts uit bed gebeld: ’Het paviljoen staat in brand’. Vrijdagochtend staat de eigenaar in alle vroegte op het strand bij de rokende en op sommige plekken nog brandende resten van Beachclub Texel bij Paal 19,5.

Boot Texel

Bron (mediastack.com)