Chalet 28 Newbay

Chalet 28 Newbay
Het chalet is rustig gelegen in de duinen van het park. De open keuken is ingericht met koel-/vriescombinatie, combimagnetron, vaatwasser, broodrooster en koffiezetapparaat. De woonkamer is voorzien van een eethoek en een zithoek met lcd-tv. Er zijn twee slaapkamers met elk twee eenpersoons boxspringbedden. De badkamer heeft een douche, wastafel en toilet. Het chalet heeft een terras. Tuinmeubilair is aanwezig.
Chalet 28 Newbay
Van plan om een overnachting te boeken in De Cocksdorp? Boek Chalet 28 Newbay; een rating van en is beschikbaar vanaf . Chalet 28 Newbay is niet ver van de boot naar Texel en is meteen te reserveren via VVV Texel.
FAQ
Is de veerboot toegankelijk voor mindervaliden?
Ja, de veerboten van TESO zijn toegankelijk voor mindervaliden. Er zijn liften en aangepaste toiletten aanwezig.
Wat zijn de kosten voor een retourticket?
De kosten van een retourticket hangen af van het type voertuig dat je meeneemt.
Kan ik mijn auto meenemen op de boot?
Ja, je kunt je auto, motor, fiets of ander voertuig meenemen op de veerboot.
Texel Nieuws
Flinke overlast Texel: wegen overstroomd veerboot geannuleerd
De vele regenval zorgt inmiddels voor flink wat overlast op Texel. Verschillende hotels en restaurants ervaren problemen vanwege het hoge water. Korte tijd werd de veerboot uit de vaart genomen.
Bron (mediastack.com)