Hotel Comfortkamer met terras

Comfortkamer met terras | hotel Texel | VVV Texel
Comfortkamer met terras is een hotel in de regio Texel en kun je direct boeken bij VVV Texel.
Bekijk beschikbaarheid

Deze accommodatie is momenteel niet beschikbaar.

Comfortkamer met terras

Comfortkamer met terras

Deze ruime comfortabele kamers met eigen terras zijn voorzien van een badkamer met inloop-douche & toilet, fijne zithoek, koffie-/thee faciliteiten, LCD TV, telefoon met wek-dienst, wekkerradio, bureau/kaptafel.

Comfortkamer met terras

Hotel Comfortkamer met terras beoordelingen

Op zoek naar een accommodatie in De Koog? Reserveer Comfortkamer met terras; een rating van en is beschikbaar vanaf . Comfortkamer met terras is gunstig gelegen nabij de boot naar Texel en is direct te boeken via VVV Texel.

📍 Adres Comfortkamer met terras

De Koog

FAQ

Is er een maximale doorrijhoogte voor voertuigen?

De maximale doorrijhoogte van je auto op de boot naar Texel is 4.20 meter.

Waar kan ik parkeren in Den Helder?

Bij de veerhaven in Den Helder is een groot parkeerterrein waar je gratis kunt parkeren voor de boot naar Texel.

Wat zijn de kosten voor een retourticket?

De kosten van een retourticket hangen af van het type voertuig dat je meeneemt.

Texel Nieuws

Ecomare waarschuwt strandbezoekers: houd afstand van zeehonden

Ecomare heeft strandbezoekers donderdag opnieuw gewaarschuwd om afstand te houden van zeehonden die ze tijdens hun strandwandeling tegenkomen. ‘We blijven het zeggen: houd alsjeblieft ruim afstand van zeehonden op het strand!’ Minimaal dertig meter moeten mensen in acht nemen, aldus het centrum dat onder andere zeehonden opvangt op Texel. Ook als een pup alleen lijkt te zijn, hoeven mensen geen zorgen te hebben.

Boot Texel

Bron (mediastack.com)