De Pelikaan appartementen – Appartement Valk 124

De Pelikaan appartementen – Appartement Valk 124 | vakantiehuis Texel | VVV Texel
De Pelikaan appartementen – Appartement Valk 124 is een vakantiehuis in de regio Texel en kun je direct boeken bij VVV Texel.
Bekijk beschikbaarheid

De Pelikaan appartementen – Appartement Valk 124

Dit knusse appartement is gelegen op de begane grond van appartementencomplex De Pelikaan. Het heeft een open keuken met eethoek en een gezellige woonkamer met schuifpui naar het terras. De keuken is ingericht met een 4-pits gas kookstel, oven, magnetron, een grote koelkast en een aparte vriezer. De badkamer is voorzien van douche, toilet en wastafel. De grote slaapkamer heeft 2 aparte boxspringbedden en er is een 2e slaapkamer met 1 eenpersoons boxspringbed. Het terras heeft een tafel met stoelen.

De Pelikaan appartementen – Appartement Valk 124

Op zoek naar een accommodatie in De Koog? Reserveer De Pelikaan appartementen – Appartement Valk 124; een rating van en is beschikbaar vanaf . De Pelikaan appartementen – Appartement Valk 124 is gunstig gelegen nabij de boot naar Texel en is direct te boeken via VVV Texel.

FAQ

Is er een maximale doorrijhoogte voor voertuigen?

De maximale doorrijhoogte van je auto op de boot naar Texel is 4.20 meter.

Kan ik mijn auto meenemen op de boot?

Ja, je kunt je auto, motor, fiets of ander voertuig meenemen op de veerboot.

Zijn er faciliteiten aan boord van de veerboot?

Ja, aan boord zijn diverse faciliteiten zoals catering en toiletten.

Texel Nieuws

Strandpaviljoen Paal 19 op Texel door brand verwoest

Een strandpaviljoen in De Koog op Texel is in de nacht van donderdag op vrijdag door brand verwoest, meldt de veiligheidsregio.

Boot Texel

Bron (mediastack.com)