Hotel Hotel De Lindeboom

Hotel De Lindeboom | hotel Texel | Booking.com
Hotel De Lindeboom is een hotel in de regio Texel en kun je direct boeken bij Booking.com.
Bekijk beschikbaarheid

Deze accommodatie is momenteel niet beschikbaar.

Hotel De Lindeboom

Hotel De Lindeboom dateert van 1895 en ligt in het centrum van Den Burg, op het eiland Texel. Het hotel heeft een gezellig grand café, 2 terrassen en gratis WiFi.

Alle kamers van Hotel De Lindeboom zijn geluiddicht en voorzien van airconditioning, extra lange bedden, een bureau en een televisie. Er wordt dagelijks een uitgebreid ontbijtbuffet geserveerd.

Voor een diner kunt u terecht in het informele en toch elegante restaurant ’t Schoutenhuys. Er worden kleine gerechten om te proeven geserveerd die zijn geïnspireerd op verse ingrediënten uit de streek. De brasserie biedt een à-la-cartemenu met onder meer zelfgemaakte soepen en lichte maaltijden voor de lunch.

Het hotel is gemakkelijk bereikbaar met de auto. Volg gewoon de borden naar Den Burg. De veerbootterminal met verbindingen naar Den Helder ligt op minder dan 10 minuten rijden van De Lindeboom. Het centrum van Oudeschild, waar het Maritiem & Jutters Museum zich bevindt, ligt op 5 minuten met de auto.Stellen kunnen met name de locatie waarderen — ze gaven een score van 9,5 voor een reis voor twee.Afstand in accommodatiebeschrijving berekend met © OpenStreetMap

Hotel Hotel De Lindeboom beoordelingen

Op zoek naar een accommodatie in Den Burg? Reserveer Hotel De Lindeboom; een rating van ★★★★☆ (8.8/10) en is beschikbaar vanaf € 194. Hotel De Lindeboom is gunstig gelegen nabij de boot naar Texel en is direct te boeken via Booking.com.

📍 Adres Hotel De Lindeboom

Groeneplaats 14, 1791 CC, Den Burg, Nederland

FAQ

Wat zijn de kosten voor een retourticket?

De kosten van een retourticket hangen af van het type voertuig dat je meeneemt.

Is de veerboot toegankelijk voor mindervaliden?

Ja, de veerboten van TESO zijn toegankelijk voor mindervaliden. Er zijn liften en aangepaste toiletten aanwezig.

Texel Nieuws

Nieuw monument Georgische opstand op Texel bespoten met zwarte verf op dag voor onthulling

Het nieuwe monument ter nagedachtenis aan de Georgische opstand aan het eind van de Tweede Wereldoorlog op Texel is in de nacht van maandag op dinsdag bespoten met zwarte verf.

Boot Texel

Bron (mediastack.com)