Hotel Wienerhof

Hotel Wienerhof
Hotel Wienerhof
Van plan om een overnachting te boeken in Den Helder? Boek Hotel Wienerhof; een rating van en is beschikbaar vanaf . Hotel Wienerhof is niet ver van de boot naar Texel en is meteen te reserveren via Trivago.
FAQ
Is er wifi aan boord van de boot?
Ja, er is gratis wifi beschikbaar in de salons van de boten en op de opstelterreinen.
Moet ik mijn ticket voor de boot naar Texel vooraf reserveren?
Nee, het is niet nodig om vooraf een ticket te reserveren voor de veerboot naar Texel. Tickets zijn verkrijgbaar aan de kassa in de haven van Den Helder of online via de website van TESO.
Texel Nieuws
Belasting op vakantiehuis door het dak: ’We worden wel gedwongen om te verkopen’
Voor een vakantiehuis in Nederland moet je een steeds dikkere portemonnee hebben. Eigenaren zijn drie tot viermaal meer belasting schuldig dan vijf jaar geleden. Voor een bescheiden chalet ben je nu bijna 2000 euro kwijt, een doorsnee driekamerhuis op een park op Texel kost al ruim €8000 netto aan belasting. „We worden wel gedwongen om te verkopen.”
Bron (mediastack.com)