FBP

Vakantiehuis Appartement Juliana 056 Zeezicht

Appartement Juliana 056 Zeezicht | vakantiehuis Texel | VVV Texel
Appartement Juliana 056 Zeezicht is een vakantiehuis in de regio Texel en kun je direct boeken bij VVV Texel.
Bekijk beschikbaarheid

Appartement Juliana 056 Zeezicht

Luxe 4-persoons zeezicht appartement op begane grond. Entree, woonkamer met zithoek, TV en een eethoek met eettafel voor 4 personen. De open keuken is van alle gemakken voorzien zoals een vaatwasser, combimagnetron, koel-vriescombinatie en verschillende koffiezetapparaten. Eén slaapkamer met een tweepersoons boxspring bed en prachtig uitzicht over de Noordzee. De tweede slaapkamer is voorzien van twee eenpersoons boxspring bedden. De ruime badkamer is voorzien van een inloopdouche met rainshower en een dubbele wastafel. Het toilet is apart gesitueerd. Vanaf het ruime terras heb je een prachtig uitzicht over de duinen en de Noordzee. Tuinmeubilair is aanwezig.

Vakantiehuis Appartement Juliana 056 Zeezicht beoordelingen

Van plan om een overnachting te boeken in De Koog? Boek Appartement Juliana 056 Zeezicht; een rating van en is beschikbaar vanaf . Appartement Juliana 056 Zeezicht is niet ver van de boot naar Texel en is meteen te reserveren via VVV Texel.

📍 Adres Appartement Juliana 056 Zeezicht

De Koog, Nederland

FAQ

Moet ik mijn ticket voor de boot naar Texel vooraf reserveren?

Nee, het is niet nodig om vooraf een ticket te reserveren voor de veerboot naar Texel. Tickets zijn verkrijgbaar aan de kassa in de haven van Den Helder of online via de website van TESO.

Mag ik mijn huisdier meenemen op de boot?

Ja, huisdieren zijn toegestaan op de veerboot. Ze moeten wel aangelijnd zijn.

Texel Nieuws

Belasting op vakantiehuis door het dak: ’We worden wel gedwongen om te verkopen’

Voor een vakantiehuis in Nederland moet je een steeds dikkere portemonnee hebben. Eigenaren zijn drie tot viermaal meer belasting schuldig dan vijf jaar geleden. Voor een bescheiden chalet ben je nu bijna 2000 euro kwijt, een doorsnee driekamerhuis op een park op Texel kost al ruim €8000 netto aan belasting. „We worden wel gedwongen om te verkopen.”

Boot Texel

Bron (mediastack.com)