FBP

Vakantiehuis Natuurhuisje in Oosterend Texel

Natuurhuisje in Oosterend Texel | vakantiehuis Texel | Natuurhuisje
Natuurhuisje in Oosterend Texel is een vakantiehuis in de regio Texel en kun je direct boeken bij Natuurhuisje.

Natuurhuisje in Oosterend Texel

De Borage Texel, een prachtige plek waar u in alle rust kunt genieten met uitzicht op het natuurgebied en op loopafstand van de Waddenzee. De kamer bevindt zich op de eerste verdieping met 2 éénpersoons elektrische boxspring bedden(90 x 210cm), zitje met comfortabele stoelen, smart-tv en gratis WiFi. Een eigen luxe badkamer (grenst niet direct aan de slaapkamer) met inloop regendouche, Sunshower met infrarood, dubbele wastafel, toilet, föhn, badjassen, handdoeken en luxe badartikelen. U kunt heerlijk relaxen in de tuin, op het terras met weids uitzicht, een frisse duik in de zwemvijver of ontspannen in de Panorama Barrelsauna
Wij serveren geen ontbijt, maar de Orangerie is van alle gemakken voorzien om daar van een eigen gemaakt ontbijtje te genieten. U kan gebruik maken van de koelkast, servies, eierkoker, broodrooster.
Diverse soorten koffie( espresso, cappuccino, latte) en thee zijn gratis.
Sauna: optioneel
Rook en huisdiervrij
Tot ziens in B&B De Borage Texel

Vakantiehuis Natuurhuisje in Oosterend Texel beoordelingen

Op zoek naar een accommodatie in Oosterend Texel? Reserveer Natuurhuisje in Oosterend Texel; een rating van en is beschikbaar vanaf € 135.00. Natuurhuisje in Oosterend Texel is gunstig gelegen nabij de boot naar Texel en is direct te boeken via Natuurhuisje.

📍 Adres Natuurhuisje in Oosterend Texel

Oosterend Texel, Nederland

FAQ

Hoe lang duurt de overtocht naar Texel?

De overtocht met de veerboot van Den Helder naar Texel duurt ongeveer 20 minuten.

Kan ik online een ticket kopen?

Ja, tickets zijn online te koop via de site van de TESO.

Texel Nieuws

Ecomare waarschuwt strandbezoekers: houd afstand van zeehonden

Ecomare heeft strandbezoekers donderdag opnieuw gewaarschuwd om afstand te houden van zeehonden die ze tijdens hun strandwandeling tegenkomen. ‘We blijven het zeggen: houd alsjeblieft ruim afstand van zeehonden op het strand!’ Minimaal dertig meter moeten mensen in acht nemen, aldus het centrum dat onder andere zeehonden opvangt op Texel. Ook als een pup alleen lijkt te zijn, hoeven mensen geen zorgen te hebben.

Boot Texel

Bron (mediastack.com)