FBP

Vakantiehuis Bungalowpark Slufteroord – Bungalow Slufteroord 348 – Binnenduyn

Bungalowpark Slufteroord – Bungalow Slufteroord 348 – Binnenduyn | vakantiehuis Texel | VVV Texel
Bungalowpark Slufteroord – Bungalow Slufteroord 348 – Binnenduyn is een vakantiehuis in de regio Texel en kun je direct boeken bij VVV Texel.
Bekijk beschikbaarheid

Bungalowpark Slufteroord – Bungalow Slufteroord 348 – Binnenduyn

De woonkamer van deze vrijstaande bungalow heeft een zithoek met kabel-tv, radio en een eethoek. De open keuken is ingericht met koelkast met vriesvak, Dolce Gusto, combimagnetron, vaatwasser en waterkoker. Er zijn drie slaapkamers. Een met een tweepersoonsbed en twee slaapkamers met 2 eenpersoons bedden. De badkamer heeft een douche. Het toilet is apart. Deze bungalow heeft een tuin met terras en afsluitbare berging met stroomaansluiting. Tuinmeubilair is aanwezig. Bij de prijs inbegrepen zijn lakens, badhanddoeken en keukendoekjes tevens zijn de bedden bij aankomst opgemaakt.

Vakantiehuis Bungalowpark Slufteroord – Bungalow Slufteroord 348 – Binnenduyn beoordelingen

Van plan om een overnachting te boeken in De Cocksdorp? Boek Bungalowpark Slufteroord – Bungalow Slufteroord 348 – Binnenduyn; een rating van en is beschikbaar vanaf . Bungalowpark Slufteroord – Bungalow Slufteroord 348 – Binnenduyn is niet ver van de boot naar Texel en is meteen te reserveren via VVV Texel.

📍 Adres Bungalowpark Slufteroord – Bungalow Slufteroord 348 – Binnenduyn

De Cocksdorp, Nederland

FAQ

Waar kan ik parkeren in Den Helder?

Bij de veerhaven in Den Helder is een groot parkeerterrein waar je gratis kunt parkeren voor de boot naar Texel.

Hoe lang duurt de overtocht naar Texel?

De overtocht met de veerboot van Den Helder naar Texel duurt ongeveer 20 minuten.

Hoe vroeg moet ik aanwezig zijn voor vertrek?

Het is aan te raden om minimaal een half uur voor vertrek van de boot aanwezig te zijn.

Texel Nieuws

Hull, Valencia en Montpellier: vogelaars reizen urenlang om zeldzame eend op Texel te zien

Hull, Valencia en Montpellier: vogelaars reizen urenlang om zeldzame eend op Texel te zien

Boot Texel

Bron (mediastack.com)