Hotel Tweepersoons kamer – Bad en/of douche & toilet

Deze accommodatie is momenteel niet beschikbaar.
Tweepersoons kamer – Bad en/of douche & toilet
De tweepersoonskamer is voorzien van een zithoek met flatscreen lcd-tv, koffie- en theefaciliteiten en een kluisje. De badkamer heeft een bad en/of douche, wastafel, toilet en een föhn.
Hotel Tweepersoons kamer – Bad en/of douche & toilet beoordelingen
Van plan om een overnachting te boeken in De Koog? Boek Tweepersoons kamer – Bad en/of douche & toilet; een rating van en is beschikbaar vanaf . Tweepersoons kamer – Bad en/of douche & toilet is niet ver van de boot naar Texel en is meteen te reserveren via VVV Texel.
📍 Adres Tweepersoons kamer – Bad en/of douche & toilet
De Koog, Nederland
FAQ
Moet ik mijn ticket voor de boot naar Texel vooraf reserveren?
Nee, het is niet nodig om vooraf een ticket te reserveren voor de veerboot naar Texel. Tickets zijn verkrijgbaar aan de kassa in de haven van Den Helder of online via de website van TESO.
Is er wifi aan boord van de boot?
Ja, er is gratis wifi beschikbaar in de salons van de boten en op de opstelterreinen.
Wat zijn de kosten voor een retourticket?
De kosten van een retourticket hangen af van het type voertuig dat je meeneemt.
Texel Nieuws
Toeristen gooien kilo cocaïne in afvalbak op Texels strand: ‘Zondag was het wel opvallend druk, gezien de tijd van het jaar en de kou’
De vrijwilligers van Texel Plastic Vrij stonden zondagochtend wel even vreemd te kijken toen zij een kilo cocaïne aantroffen in een van de bakken waarin zij op het strand plastic aanspoelsels verzamelen.
Bron (mediastack.com)