Type I – nr. 55 Marel

Type I – nr. 55 Marel | vakantiehuis Texel | VVV Texel
Type I – nr. 55 Marel is een vakantiehuis in de regio Texel en kun je direct boeken bij VVV Texel.
Bekijk beschikbaarheid

Type I – nr. 55 Marel

Entree, woonkamer met zithoek, eethoek en tv. Open keuken met koelkast met vriesvak, oven, vaatwasser, Senseo, waterkoker en koffiezetapparaat. Slaapkamer met 2 eenpersoons bedden. Badkamer met douche en wastafel. Separaat toilet. Op de eerste verdieping zijn nog twee slaapkamers met elk 2 eenpersoons bedden. Je vrijstaande vakantiehuis heeft een ruime tuin met terras en tuinmeubels.

Type I – nr. 55 Marel

Op zoek naar een accommodatie in Oosterend? Reserveer Type I – nr. 55 Marel; een rating van en is beschikbaar vanaf . Type I – nr. 55 Marel is gunstig gelegen nabij de boot naar Texel en is direct te boeken via VVV Texel.

FAQ

Moet ik mijn ticket voor de boot naar Texel vooraf reserveren?

Nee, het is niet nodig om vooraf een ticket te reserveren voor de veerboot naar Texel. Tickets zijn verkrijgbaar aan de kassa in de haven van Den Helder of online via de website van TESO.

Zijn er faciliteiten aan boord van de veerboot?

Ja, aan boord zijn diverse faciliteiten zoals catering en toiletten.

Is er wifi aan boord van de boot?

Ja, er is gratis wifi beschikbaar in de salons van de boten en op de opstelterreinen.

Texel Nieuws

Fikse brand verwoest strandpaviljoen op Texel

Strandpaviljoen Paal 19 is in de nacht van donderdag op vrijdag compleet verwoest vanwege een fikse brand. De vlammen schoten rond 02.00 uur uit het dak, hoe de brand is ontstaan is nog niet bekend.

Boot Texel

Bron (mediastack.com)